Domki nad morzem

Leśna Chata- Jarosławiec

Serdecznie zapraszamy

Komfortowe Domki

Domki są całoroczne, duże, funkcjonalne, z własnymi tarasami.

  • pater to duży umeblowany salon z kominkiem, TV, narożnikiem skórzanym, stołem z krzesłami oraz kuchnią i dwiema łazienkami (jedna z wanną SPA, wc, umywalka, druga z prysznicem, wc i umywalką),
  • piętro to dwie sypialnie trzyosobowe i jedna dwuosobowa
  • z salonu jest bezpośrednie wyjście na zadaszony taras, na którym znajdują się meble ogrodowe i grill.

Domek posiada 10 miejsc noclegowych.

Nasza przestrzeń

Teren obiektu zapewnia wygodne i bezpieczne miejsce parkingowe dla dwóch samochodów, co gwarantuje komfortowe parkowanie dla gości. Położony w otoczeniu malowniczego terenu leśnego, obiekt oferuje unikalną atmosferę bliskości natury, co sprzyja relaksowi i wypoczynkowi wśród zieleni. Cała posesja jest otoczona solidnym ogrodzeniem, co nie tylko zapewnia prywatność, ale także dodaje poczucia bezpieczeństwa, zarówno dla gości, jak i ich pojazdów.

Niezwykle atrakcyjnym elementem terenu jest mini plac zabaw, który stanowi doskonałą rozrywkę dla najmłodszych gości. Wyposażony w różnorodne atrakcje, takie jak piaskownica, zjeżdżalnia, trampolina i wiele innych, plac zabaw zapewnia niezapomniane chwile zabawy i radości dla dzieci. Dzięki temu rodziny mogą cieszyć się aktywnym wypoczynkiem, mając pewność, że ich pociechy mają bezpieczne i atrakcyjne miejsce do zabawy.

Dodatkowo, teren obiektu zachęca do spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu dzięki swojemu położeniu w otoczeniu natury. Goście mogą korzystać z uroków pobliskiego lasu, spacerować po ścieżkach otaczających posesję lub po prostu delektować się ciszą i spokojem, które oferuje teren.

W sumie, teren obiektu to idealne miejsce dla rodzin i osób poszukujących spokojnego wypoczynku w otoczeniu natury, zapewniając jednocześnie atrakcje i rozrywkę dla najmłodszych gości.
Serwis meteor-turystyka.pl przyznał nam wyróżnienie - Gwarancja Satysfakcji.

Cennik

 

 Komfortowe domki nad morzem  

STYCZEŃ- CZERWIEC

1.01.-23.06. 

 

300 zł/doba dla 2 osób

350 zł/doba dla 3-4 osób

400 zł/doba dla 5-8 osób

( cena nie dotyczy weekendu majowego i czerwcowego)

CZERWIEC/LIPIEC/SIERPIEŃ

 

23.06.-7.07.

7.07.- 11.08.

11.08.-25.08

25.08.-1.09.

 

 

 

 500 zł/doba do 8 osób

680 zł/doba do 8 osób

600 zł/doba do 8 osób

550 zł/doba do 8 osób

 

 

WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK / LISTOPAD / GRUDZIEŃ

 

 

 

300 zł/doba dla 2 osób

350 zł/doba dla 3-4 osób

400 zł/doba dla 5-8 osób           

(cena nie dotyczy Sylwestra)

WEEKEND MAJOWY/ CZERWCOWY/ ŚWIĘTA 500 zł/doba do 8 osób

 REZERWACJA:

Rezerwacja ważna po dokonaniu zadatku w wysokości 30 % wartości pobytu w ciągu 3 dni wysłanego przelewem na konto. Reszta kwoty+ kaucja  ( gotówka) pobierana jest w dniu przyjazdu w momencie zakwaterowania i nie podlega zwrotowi w momencie skrócenia pobytu. Zadatek przepada w momencie rezygnacji z przyjazdu. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia dokładnego terminu i czasu przyjazdu. 

DANE:

Sławomir Kowalik, Błądzim ul. Spacerowa 1, 86-141 Lniano, BS Osie o/Lniano 65 8169 1016 0005 8115 3000 0010

W tytule proszę podać termin pobytu.

OPŁATY DODATKOWE:

-opłata klimatyczna dla UG Postomino- wg stawki UG Postomino  ( ok. 2,40 zł)-energia elektryczna wg wskazań licznika- 1,50 zł  za 1 kW ,- kaucja zwrotna 300 zł, oddawana przy wymeldowaniu po sprawdzeniu domku,- opłata za dodatkowe osoby 50 zł/doba ( domki 8-osobowe),- opłata za pieska do 3,5 kg- 25 zł/doba po uzgodnieniu z gospodarzem

Drewno kominkowe, parking gratis.

SYLWESTER 2024/2025 cena 3000 zł:

Oferta obejmuje:

  •  3 noclegi ( 4 dni), max 8-10 osób,
  • warunki dłuższego pobytu w okresie sylwestrowym uzgadnianie są indywidualnie,
  • w celu dokonania rezerwacji wymagana jest wpłata 50 % zadatku. 

W cenie: domek ogrzany na przyjazd gości i pozostawiony z rozpalonym kominkiem, drewno do kominka bez ograniczeń, wystrój sylwestrowy, kameralna atmosfera, leśny i morski klimat z dala od zgiełku miejskiego.